Borsa’dan ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretleri

????????????????????????????????????

Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kahraman Arlı ve Genel Sekreter Naile Küçükkepeci Ergün, Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gürdoğan, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay ve İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay Darcan’ı makamlarında ziyaret etti.

Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, ilk olarak Hakimler ve Savcılar Kurulu 2019 yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Yüksekova Cumhuriyet Başsavcısı iken, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Başsavcı Özkan Gürdoğan’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.

Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gürdoğan ise nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Gündüzalp ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kahraman Arlı’ya teşekkür ederek, “Anadolu’nun tarih kokan güzide şehirlerinden olan Burdur’da görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Önceki görev yaptığım yerlerde olduğu gibi Burdur’da da kamu kurumları, meslek odaları ve sivil toplam kuruluşu temsilcileri ile işbirliği içerisinde bulunarak, Burdur için güzel hizmetler yapacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Gündüzalp, Başkan Yardımcısı Arlı ve Genel Sekreter Ergün, daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Burdur Ticaret Borsası heyeti, son olarak İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay Darcan’a da nezaket ziyaretinde bulundu.

12/09/2019 Burdur Ticaret Borsası Basın Danışmanlığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir