Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mehmet Kaya oldu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Burdur İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlık ve Başkan Yardımcılığı seçimleri tamamlandı. Yapılan oy kullanma işlemi sonucunda, Mehmet Kaya başkanlığa seçilirken, Cevher Kart ve Ziya Uslu’da başkan yardımcılıklarına seçildi.

Geçtiğimiz Şubat ayında Burdur Ticaret Borsası’nda yapılan İcra Komitesi seçimlerinin ardından, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri, bu kez de başkan ve başkan yardımcılarını belirledi. Yapılan oy kullanma işlemi sonucunda, Mehmet Kaya Başkanlığa seçilirken, Cevher Kart ve Ziya Uslu’da başkan yardımcılıklarına seçildi.

Seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunan Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, “Öncelikle bu seçimlerin Burdur’umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Burdur İl Genç Girişimciler Kurulu başkanlığına seçilen Mehmet kaya kardeşimizi de tebrik ediyor, başarılı bir çalışma dönemi diliyorum” şeklinde konuştu.

Ülke olarak genç girişimcilere ihtiyaçları olduğuna değinen Başkan Gündüzalp “Genç girişimcilerimiz bizim göz bebeğimiz. Ülkemizin gelişip kalkınması ve ülkeler arası rekabette üst sıralara çıkması için özellikle sizler gibi genç girişimcilere, genç beyinlere ihtiyacımız var. Bugün dünyanın en zengin ülkeleri, en girişimci olan ülkelerdir. Bizde bu manada genç girişimcilerimizin sayısını artırmak için var gücümüzle çalışacağız. Borsa olarak genç girişimcilerimizi her zaman olduğu gibi desteklemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Burdur İl Genç Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Mehmet Kaya ise desteklerinden dolayı tüm kurul üyelerine teşekkür ederek, Burdur için en iyisini yapma gayretinde olacaklarını söyledi.

07/03/2019 Burdur Ticaret Borsası Basın Danışmanlığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir